KONST / Litografier / Färglitografi 13475163
nr 1347 5163
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 197/200. Motivet: 29x23cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 14 september 2020
kl 19:34:07
11/9 22:38:03
300 kr
12/9 06:52:12
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström